Headergrafik links

Alpenhotel Tirolerhof ****

Tirolerhof jest udaną kompozycją tradycji i nowoczesności. Tutaj istnieją w harmonii stare drewniane pułapy z XVII wieku oraz wart zobaczenia nowoczesny komfortowy dom kąpielowy. Wymienić trzeba tutaj między innymi salon fryzjerski położony przy hotelu, dużą pływalnię oraz ciekawą strefę wellness.

                    www.alpenhotel-tirolerhof.com
                    Auf Verfügbarkeit prüfen
                    Online Buchen


Tirolerhof jako czterogwiazdkowy hotel w Stubai łączy tradycję i nowoczesność. Stare drewniane pułapy w całym hotelu oraz dom kąpielowy z pokojami z drewna pochodzącymi z XVII wieku świadczą o przynależności do tego miejsca oraz o świadomości tradycji pielęgnowanej w tym czterogwiazdkowym hotelu. Tirolerhof zapewnia oczywiście nowoczesność i komfort, a także całą gamę wygód i przyjemności. Wymienić trzeba tutaj salon fryzjerski znajdujący sie obok hotelu, duży basen, obiecującą ofertę wellness z własną łączką lub atrakcyjne tarasy słoneczne. Poza tym do Państwa dyspozycji jest również wypożyczalnia nart i rowerów górskich.

Odpoczynek w strefie wellness oraz w basenie pływackim

Hotel wellness w Neustift położony jest kilka minut piechotą od centrum miasta i uosabia wszystkie zalety idealnego punktu startowego dla licznych form aktywności sportowej od wędrówek do pływania w basenie hotelowym oraz od narciarstwa biegowego do jazdy na sankach. Goście Tirolerhof mogą przeżyć coś niezwykłego: raz w tygodniu zjeść kolację w gospodzie Schallerhof bez posługiwania się sztućcami.

Rady i wskazówki gospodarza

Georg Pfurtscheller, szef czterogwiazdkowego hotelu w Stubai jest nauczycielem narciarstwa zwykłego, jazdy na snowboardzie, a także narciarstwa biegowego oraz przewodnikiem narciarskim. Posiada państwowe uprawnienia.  Dla miłośników sportu ma zawsze jakąś dobrą radę.
Zakwaterowanie w Tirolerhof obejmuje pełen bufet śniadaniowy oraz kolację składającą się z czterech dań.

 

Für den Newsletter registrieren: Mail Adresse   Nachname