Headergrafik links

Hotel Jagdhof*****

Hotel SPA Jagdhof, jedyny 5-gwiazdkowy hotel w Dolinie Stubai, należy do międzynarodowego stowarzyszenia Relais & Châteaux i spełnia bardzo wysokie wymagania pod względem jakości, komfortu i wyposażenia. 17 oddzielnych saun, łaźni parowych i innych zabiegów w dziedzinie wellness, a także pobliska 2-gwiazdkowa restauracja stanowią gwarancję wspaniałego odpoczynku i możliwości skosztowania kulinarnych smakowitości.

                http://www.hotel-jagdhof.at
                Auf Verfügbarkeit prüfen
                Online Buchen


Hotel wellness Jadghof znajduje się bezpośrednio w centrum Neustift w Dolinie Stubai. Korzystne położenie hotelu umożliwia gościom z jednej strony spokojne spędzenie urlopu oraz odpoczynek, a z drugiej strony oferuje różnorakie możliwości spędzenia wolnego czasu. Bogata, poparta międzynarodowym doświadczeniem oferta wellness, należący do hotelu rewir myśliwski o powierzchni 3000 ha, piwnica z najlepszymi gatunkami wina, a także restauracja - to tylko niektóre atrakcje, dzięki którym przeżyją Państwo w Hotelu Jagdhof swój wymarzony urlop.

Aktywny urlop w Neustift w Stubai

Hotel Jagdhof w Neustift oferuje wszystkim swoim gościom liczne sposoby spędzenia urlopu letniego i zimowego: od wędrówek, poprzez paralotniarstwo i zjeżdżanie na nartach z lodowca aż po jazdę na sankach. Przewodnik wędrówek, Paul, był przez ponad 30 lat kierownikiem ratownictwa górskiego Stuba, dlatego zna dolinę jak nikt inny. Latem i zimą zaprowadzi Państwa do najodleglejszych miejsc w dolinie i pokaże najpiękniejsze widoki.

Luksusowy urlop dla całej rodziny

W hotelu Jadghof szczególnie dba się o najmłodszych gości. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi, dzięki czemu rodzice będą mogli dać wytchnienie swej duszy w naszej znajdującej się na powierzchni 20000 metrów kwadratowych strefie wellness. W programie dla dzieci przewidziano na każdy dzień wspólne wycieczki oraz inne atrakcje.

Für den Newsletter registrieren: Mail Adresse   Nachname